|

Branky: Daniel Topinka a Tomáš Vachala.

Sestava: Jan Straka starší – Jaroslav Konečný, Jan Straka mladší, Milan Straka, Jiří Buriánek, Miroslav Svoboda, Jakub Šťastný, Radek Rožnovský, Jiří Straka, Tomáš Vachala, Daniel Topinka.
Do zápasu zasáhl Marek Huňař

Již v 7. minutě jsme prohrávali 2:0 a vypadalo to na velký debakl. Dan Topinka vstřelil v 15. minutě hlavou kontaktní branku a byli jsme ve hře. Bohužel jsme nestíhali zejména rychlostně a domácí útočníci nám dělali obrovské problémy. Každá akce domácích smrděla brankou. Několik vyložených šancí zmařil skvělý gólman Jan Straka starší, ale po naší nevynucené chybě v rozehrávce skórovali domácí potřetí. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a měli jsme dvě velké příležitosti utkání zdramatizovat. Bohužel jsme své šance promarnili a domácí nás v závěru potrestali dalšími dvěma brankami. Výsledek utkání upravil v poslední minutě po rohovém kopu Tomáš Vachala.

Příští zápas v neděli 5. listopadu od 14:00 hodin